W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek nasi uczniowie mieli okazję wcielić się w rolę bibliotekarzy! 😊

Było wypożyczanie książek, pomoc czytelnikom, porządkowanie księgozbioru i poznawanie pracy biblioteki „od kuchni”. Uczniowie świetnie poradzili sobie z powierzonymi zadaniami i przekonali się, że biblioteka to miejsce pełne ciekawych historii, dobrej atmosfery i inspiracji 📖💛

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i uśmiech! 👏

ZAPRASZAMY NA NASZE MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE! 😊

 Medyczne Studium Zawodowe – WSCKZiU Nr 1 w Poznaniu 

wsckziu1.poznan