Podziękowanie za kolejne wsparcie

Dyrekcja Wielkopolskiego Samorządowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Poznaniu wraz z pracownikami, składa serdeczne podziękowanie dla Pani Dyrektor Departamentu Edukacji i Nauki  Doroty Kinal za kolejne wsparcie.

Dziękujemy za Pani ciągłą, bezinteresowną pomoc  i wrażliwość serca wyrażaną zaangażowaniem w działaniu dla dobra szkół, a przede wszystkim dla dobra ludzi. Przekazane środki do dezynfekcji pomogą nam w dalszej walce z pandemią.  Każdy taki gest zmniejsza ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa,  a co najważniejsze przyczynia się do odpowiedniego zabezpieczenia zarówno pracowników jak i uczniów.

W tym wyjątkowo trudnym czasie pragniemy wyrazić naszą wdzięczność za dotychczasową pomoc, która jest wyrazem dobroci i chęci niesienia pomocy drugiemu człowiekowi. Głęboko wierzymy, że siła serca i przyjazna dłoń będzie nas wspierać w dalszej pracy podejmowanej dla dobra przyszłości zawodowej naszych uczniów.

W imieniu własnym, a przede wszystkim naszych pracowników i uczniów, życzymy zdrowia, radości i wytrwałości w dalszych działaniach.

 

„Razem możemy osiągnąć wszystko”

 

 

Z wyrazami wdzięczności,

Dyrekcja wraz z kadrą pracowniczą